Σάββατο, 5 Δεκεμβρίου 2015

Παρουσίαση του ΠΟΙΗΤΙΚΟΥ ΑΝΘΟΛΟΓΙΟΥ- ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟΥ 2016 « Αχ! Έρωτα…»




Οι εκδόσεις Βεργίνα και η ποιήτρια Παναγιώτα Χριστοπούλου-Ζαλώνη σας προσκαλούν να γιορτάσετε μαζί
την παρουσίαση του ΠΟΙΗΤΙΚΟΥ ΑΝΘΟΛΟΓΙΟΥ- ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟΥ 2016
« Αχ! Έρωτα…»
Την Κυριακή 13 Δεκεμβρίου 2015 ώρα 11:00 π.μ.
στην Εταιρία Ελλήνων Λογοτεχνών (Γενναδίου 8, 7ος όροφος)
Θα μιλήσουν: η ποιήτρια και εκδότης του λογοτεχνικού περιοδικού Κελαινώ, κ. Παναγιώτα Χριστοπούλου-Ζαλώνη και η υπεύθυνη του εκδοτικού οίκου Βεργίνα, κ. Ευγενία Τσαλπαρά-Ασημακοπούλου.
Θα απαγγείλουν ποιήματα οι παρευρισκόμενοι ποιητές.
Θα ακολουθήσει κέρασμα.


ΠΟΙΗΤΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ:

ΑΓΓΕΛΑΚΗ - ΡΟΥΚ KΑΤΕΡΙΝΑ                                       7-8 ΜΑΡΤΙΟΥ
ΑΓΓΕΛΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ                                                          21-22 ΙΟΥΝΙΟΥ
ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗ - ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ           24 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
ΑΖΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ                                             16 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ, 15 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΙΑ                                                       7-8 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΒΑ΅ΙΤΣΗ - ΒΑΚΡΟΥ                                  6 ΙΟΥΝΙΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΗΡΩ - ΧΡΥΣΑΝΘΗ                      7-8 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ, 4-5 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ                                                     14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - ΚΟΡΝΗΛΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΗΣ                  30 ΙΟΥΛΙΟΥ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ                                                      2-3 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ
ΑΛΜΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                                                               2 ΙΟΥΝΙΟΥ, 29 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ                                                     21 ΙΟΥΛΙΟΥ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ - ΣΦΑΛΑΓΚΑΚΟΥ ΠΟΠΗ                           21-22 ΑΠΡΙΛΙΟΥ
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Π.                                    28 ΜΑΪΟΥ
ΑΝΩΓΗΣ ΝΙΚΟΣ                                                                 11 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                                    25 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΩΤΑ                                                 13 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ
ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΥ - ΚΕΡΕΣΤΕΤΖΗ ΥΒΟΝΝΗ    27 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ, 31  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
ΑΡΧΙΛΟΧΟΣ                                                                        ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ
ΑΡΩΝΗ ΜΥΡΣΙΝΗ                                             16-17 ΜΑΡΤΙΟΥ, 18 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
ΑΥΓΕΡΗ ΑΝΘΗ                                                                  19-20 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
ΑΥΓΕΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ                                                           ΜΑΡΤΙΟΣ
ΑΧΕΙΛΑΡΑ ΑΝΝΥ                                                              7-8 NOEMΒΡΙΟΥ
ΒΑΚΙΡΛΗ - ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ            25 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ
ΒΑΚΡΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ                                                        9-10 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ
ΒΑΡΒΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ                                                        29 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ
ΒΑΡΣΑΜΑ ΜΑΡΙΑ                                                              1 ΝΟΕMΒΡΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ                                          30 ΜΑΪΟΥ
ΒΕΡΓΙΤΗΣ ΤΙΤΟΣ                                                                27 ΙΟΥΝΙΟΥ
ΒΗΛΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                                         ΟΚΤΩΒΡΙΟΣ
ΒΙΖΥΗΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                                       ΑΠΡΙΛΙΟΣ
ΒΛΑΧΟΥ - ΚΑΡΑΜΒΑΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ                          28 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
ΒΛΑΧΟΥ ΝΙΚΗ                                                                   24  ΙΟΥΝΙΟΥ
ΒΟΥΔΟΥΡΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ                                                  9 ΜΑΡΤΙΟΥ
ΒΡΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΖΑ                                                     26 ΜΑΪΟΥ
ΓΑΒΡΙΛΗΣ ΙΣΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ                                            14-15 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ                                              12-13 ΑΠΡΙΛΙΟΥ
ΓΕΡΟΝΥΜΑΚΗ ΖΙΖΗ                                                         2 ΜΑΪΟΥ
ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΚΗ - ΨΥΧΟΓΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ                       12 ΜΑΡΤΙΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΟΛΙΤΑ                                                            4 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ
ΓΙΑΚΟΥΜΙΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                                            23-24 ΜΑΡΤΙΟΥ
ΓΚΟΥΜΑ ΜΑΡΙΑ                                            6 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ, 3 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗ ΜΑΙΡΗ                                               21 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ
ΓΡΙΒΑΣ ΣΤΑΘΗΣ                                                               2 ΑΠΡΙΛΙΟΥ
ΔΑΛΛΑ ΕΛΕΝΗ Ν.                                                             15 ΑΠΡΙΛΙΟΥ
ΔΑΜΙΑΝΑΚΗ - ΟΥΡΑΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ                         18 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ
ΔΕΛΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ                                                      5-6 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ                                         18 ΙΟΥΝΙΟΥ
ΔΗΜΟΥΛΑ ΚΙΚΗ                                                             1 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
ΔΟΥΜΑΝΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                             23-24 ΜΑΪΟΥ
ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΑΠΠΑ ΘΕΩΝΗ                             28-29 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
ΔΡΙΤΣΑ ΛΙΛΙΑΝΑ                                                             5-6 ΙΟΥΛΙΟΥ
ΕΛΥΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ                                                      ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ
ΕΡΓΑΖΑΚH ΒΑΣΙΛΙΚΗ                                    26-27 ΑΠΡΙΛΙΟΥ, 7 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ
ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                               18 ΑΠΡΙΛΙΟΥ, 24 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ                                               5-6 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
ΖΑΒΙΑΝΕΛΗ - ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ                        14 ΜΑΪΟΥ, 10 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ
ΖΑΒΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ                                                         25-26 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
ΖΑΛΟΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                            16 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ
ΖΑΛΩΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ                                     1 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ, 3 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ
ΖΑΜΠΑΘΑ - ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΥ ΦΑΙΔΡΑ                       30 ΙΟΥΝΙΟΥ, 16 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ
ΖΑΡΑΡΗΣ ΛΑΣΚΑΡΗΣ                                                   14-15 ΜΑΡΤΙΟΥ
ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ                                                   19 ΜΑΡΤΙΟΥ
ΖΩΓΡΑΦΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ                                             4 ΜΑΡΤΙΟΥ
ΖΩΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ                                                             19 ΝOEMΒΡΙΟΥ
ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ - ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ   28 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ,23 ΙΟΥΛΙΟΥ
ΘΗΡΑΣ ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ                          12-13 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ                                               10 ΜΑΡΤΙΟΥ, 11 ΙΟΥΛΙΟΥ
ΚΑΒΑΦΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                                         1 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
ΚΑΓΚΑΡΑΚΗ ΚΑΙΤΗ                                   29 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ, 30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
ΚΑΚΟΥΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ                         13 ΙΟΥΝΙΟΥ, 8 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ
ΚΑΚΟΥΡΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ                                                   14-15 ΙΟΥΝΙΟΥ
ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ                                         28 ΙΟΥΛΙΟΥ
ΚΑΛΙΝΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Ν.                                    10 NOEMΒΡΙΟΥ
ΚΑΛΥΒΑ - ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΖΑΝΝΕΤΑ                      22 ΙΟΥΛΙΟΥ
ΚΑΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ - ΣΑΚΑΒΕΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ    11 ΜΑΡΤΙΟΥ, 28 ΟΚΤΩΒΡ
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ - ΝΤΙΝΟΔΗΜΟΥ ΟΛΓΑ               1 ΜΑΡΤΙΟΥ
ΚΑΠΑΡΔΕΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ                                                   14-15 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
ΚΑΠΝΙΣΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                                             25 ΜΑΪΟΥ
ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΑ ΟΛΥΜΠΙΑ                                        3 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ, 16 ΙΟΥΛΙΟΥ
ΚΑΡΑΜΒΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ι.                                        8 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                                     11 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ, 14 ΙΟΥΛΙΟΥ
ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ                                                25 ΑΠΡΙΛΙΟΥ
ΚΑΡΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ                          22 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ, 23-24 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ
ΚΑΡΟΥΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣ                                                       2-3 NOEMΒΡΙΟΥ
ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ                                                 28-29 ΑΠΡΙΛΙΟΥ
ΚΑΤΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ                                                   14 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗ ΑΛΕΚΑ                             26-27 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ, 15 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ
ΚΕΦΑΛΑΣ ΜΟΣΧΟΣ                                                   ΙΟΥΛΙΟΣ
ΚΟΛΟΒΟΥ - ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ                         26 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
ΚΟΝΙΑΡΕΛΛΗ - ΣΙΑΚΗ ΕΛΕΝΗ                               28 ΜΑΡΤΙΟΥ, 22 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
ΚΟΝΤΑΛΗ ΜΑΡΙΑ                                                      7 ΜΑΪΟΥ
ΚΟΝΤΟΒΟΥΝΗΣΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ Ε.                      7-8 ΑΠΡΙΛΙΟΥ, 9 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
ΚΟΣΥΒΑΣ ΘΑΝΟΣ                                                     25 ΜΑΡΤΙΟΥ
ΚΟΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚΟΣ                                        23 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ, 5 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
ΚΟΥΛΕΝΤΙΑΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ                                    19-20 ΑΠΡΙΛΙΟΥ
ΚΟΥΜΠΑΤΗΣ ΝΤΙΝΟΣ                               13 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ, 21 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                                    30-31 ΜΑΡΤΙΟΥ
ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΞΑΝΘΗ                                     2 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ, 9 ΙΟΥΛΙΟΥ
ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΑ ΛΕΤΑ                                                18 ΙΟΥΛΙΟΥ
ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π.                                       16 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
ΚΡΙΤΙΔΟΥ ΘΑΛΕΙΑ                                              18 ΜΑΡΤΙΟΥ, 27 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
ΚΩΣΤΑΒΑΡΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Κ.                                       7 ΙΟΥΛΙΟΥ
ΚΩΣΤΟΠΕΤΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ                                    10 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
ΛΑΓΑΚΟΥ ΝΕΛΛΗ Β.                                                 11 NOEMΒΡΙΟΥ
ΛΑΠΑΘΙΩΤΗΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ                                       ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ
ΛΕΙΒΑΔΙΤΗΣ ΤΑΣΟΣ                                                  ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ
ΛΕΡΤΑ - ΑΘΑΝΑΣΕΛΛΟΥ ΦΙΛΙΤΣΑ                          20 ΙΟΥΝΙΟΥ
ΛΙΑΝΟΥ - ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΚΑΙΤΗ                                   11-12 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
ΛΙΑΠΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ                                                  4 ΙΟΥΛΙΟΥ
ΛΙΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Γ.                                               29 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
ΛΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Η.                                       13 ΜΑΪΟΥ, 25 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
ΛΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ                                    12-13 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
ΛΟΥΝΤΕΜΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ                                        ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ
ΛΥΚΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ                                   9 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ, 17  ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ
ΜΑΚΡΑΤΟΣ ΤΑΣΟΣ                                                     25 ΙΟΥΛΙΟΥ
ΜΑΚΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ                                   26-27 ΙΟΥΛΙΟΥ, 26-27 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ
ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ                                              26 NOEMΒΡΙΟΥ
ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ                                            5-6 ΑΠΡΙΛΙΟΥ
ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΙΤΗ                      19-20 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ, 22 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ
ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                                                 10 ΙΟΥΝΙΟΥ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                                        1 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ
ΜΕΛΙΣΣΑΡΑΤΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ Γ.                                  25-26 ΙΟΥΝΙΟΥ
ΜΕΛΙΤΑΣ ΧΑΡΗΣ                                                      19 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
ΜΟΣΚΙΟΥ ΛΙΤΣΑ                                                     18 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ                                  8 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
ΜΟΥΖΑΚΗ - ΜΠΟΥΡΙΤΣΑ ΕΛΕΝΗ                            16-17 ΜΑΪΟΥ
ΜΟΥΖΑΚΙΤΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ                                     29 ΙΟΥΝΙΟΥ
ΜΟΥΣΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ Ν.                                    3 ΙΟΥΝΙΟΥ
ΜΟΥΦΤΟΓΛΟΥ ΛΕΥΤΕΡΗΣ                             2-3 ΜΑΡΤΙΟΥ, 22 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
ΜΠΑΛΑΜΩΤΗ - ΣΠΙΤΑ ΠΟΠΗ                                18 ΜΑΪΟΥ
ΜΠΑΤΣΙΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ                             5-6 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ, 22 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
ΜΠΕΛΕΚΟΥΚΙΑ ΓΩΓΩ                                         12 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ
ΜΠΛΕΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ                                   30 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ, 13 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
ΜΠΟΖΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΩΤ.                                        10 ΜΑΪΟΥ
ΜΠΟΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ι.                                                     4 ΙΟΥΝΙΟΥ
ΜΠΟΥΚΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ                                           3-4 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
ΜΠΟΥΛΕΚΟΥ ΜΙΝΑ                                                      8 ΙΟΥΛΙΟΥ
ΜΠΟΥΡΑΤΖΗ - ΘΩΔΑ ΑΝΝΑ                                        9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ                                     3 ΜΑΪΟΥ
ΝΙΑΡΧΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ                                                       17 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑ                                    20 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ, 13 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
ΝΤΟΒΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ                                     1 ΙΟΥΛΙΟΥ, 2 ΙΟΥΛΙΟΥ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ                                  5 ΜΑΡΤΙΟΥ, 10 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
ΟΥΡΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ                                                           ΜΑΪΟΣ
ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                                   15 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ
ΠΑΝΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                                                   14-15 NOEMΒΡΙΟΥ
ΠΑΝΟΥΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ                                                    27 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ                                      24 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗΣ                            1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ, 23 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ                                       2 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ                                       23 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ - ΧΑΖΑΡΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ               4 NOEMΒΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛΙΑΣ Δ.                                 15 ΙΟΥΛΙΟΥ
ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ                            23 ΑΠΡΙΛΙΟΥ, 19 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                                 9 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ - ΚΑΒΒΑΔΑ ΦΩΤΕΙΝΗ       29 ΙΟΥΛΙΟΥ, 2 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ
ΠΑΠΟΥΛΑΚΟΥ ΝΙΚΗ                                            25 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ, 29 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ
ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ ΤΙΤΟΣ                                                          1 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ
ΠΕΡΑΤΙΚΟΥ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ                             11-12 ΜΑΪΟΥ, 17 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΥ - ΒΛΑΣΣΗ ΣΩΣΩ                                             1 ΙΟΥΝΙΟΥ
ΠΙΤΣΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - ΠΟΛΙΤΗ                                 22 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ
ΠΛΥΤΑ ΛΟΥΚΙΑ                                                              7 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
ΠΟΛΥΔΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ                                                      ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ
ΠΟΛΥΖΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ                                                       30 ΑΠΡΙΛΙΟΥ
ΠΟΥΛΗΜΕΝΑΚΟΥ TZOYΛΙΑ                                        3 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
ΡΑΛΛΗ - ΥΔΡΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ                                             21 ΜΑΪΟΥ
ΡΑΜΑΝΔΑΝΗ - ΣΑΝΤΡΑΒΕΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ                 15 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
ΡΕΠΑΝΗ ΝΙΚΗ                                           17 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ, 22 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ι.                               21-22 ΜΑΡΤΙΟΥ
ΡΟΤΣΙΔΟΥ ΦΙΛΙΩ                                                             30 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΟΥ - ΔΑΡΣΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ        16 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ, 27 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
ΡΟΥΜΠΕΛΑΚΗ ΝΑΝΑ                                            11-12 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ
ΣΑΚΕΛΛΑΚΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ                                    23-24 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ, 18 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
ΣΑΝΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ                                                       27 ΜΑΪΟΥ
ΣΕΓΔΙΤΣΑ ΚΙΚΗ                                                               16-17 ΙΟΥΝΙΟΥ, 12 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
ΣΕΡΕΝΕΣ                                                                           1 ΜΑΪΟΥ, 28 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ
ΣΙΩΝΤΑ ΒΕΝΕΤΙΑ ΑΝ.                                                    23-24 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Ν.                                             4 ΑΠΡΙΛΙΟΥ
ΣΚΙΑΔΑΡΕΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                                              6 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
ΣΚΟΝΔΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ                                                      2 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
ΣΚΟΥΛΑ - ΠΕΡΙΦΕΡΑΚΗ ΜΑΡΛΕΝΑ                          20 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΣΠΑΝΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ                  5-6 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΝΟΝΗ                                                   20 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Π.                                        29 ΜΑΡΤΙΟΥ
ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ - ΤΑΛΙΑ ΕΥΗ (ΕΥΔΟΚΙΑ)          8 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ, 1 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ                                             19 ΜΑΪΟΥ, 21 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ
ΣΤΡΑΤΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ                                       30-31 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
ΣΤΡΙΓΚΟΥ - ΚΑΡΚΑΝΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ                           23 ΙΟΥΝΙΟΥ
ΣΥΚΑ - ΚΟΝΤΟΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ                                 31 ΜΑΪΟΥ
ΣΦΕΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ                                          19-20 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ
ΣΦΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ                                     ΙΟΥΝΙΟΣ, 24 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ
ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ                                         7-8 ΙΟΥΝΙΟΥ
ΤΑΚΑΚΗ - ΜΑΡΚΑΚΗ ΑΝΝΑ                                     9-10 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
ΤΑΤΑΚΗ - ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΖΩΗ                                       11 ΙΟΥΝΙΟΥ
ΤΕΡΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                                        19-20 ΙΟΥΛΙΟΥ
ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ                                                      30 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
ΤΖΑΝΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ.                                                   28 ΙΟΥΝΙΟΥ
ΤΖΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ                                                         20  ΜΑΪΟΥ
ΤΖΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Θ.                                                         18-19 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ
ΤΖΙΡΑΚΗ - ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΖΩΗ                   9 ΑΠΡΙΛΙΟΥ, 31 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ
ΤΡΙΨΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                                                    4-5 ΜΑΪΟΥ
ΤΣΑΛΠΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                                                  16 ΑΠΡΙΛΙΟΥ
ΤΣΑΦΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ - ΣΟΥΛΑ                          12-13 ΙΟΥΛΙΟΥ
ΦΑΪΔΑ ΒΛΑΖΙΑ                                                            11 ΑΠΡΙΛΙΟΥ
ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ                                                    21 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ
ΦΑΤΟΥΡΟΥ ΛΕΝΑ                                                           9 ΙΟΥΝΙΟΥ
ΦΑΦΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ                                                 9 ΜΑΪΟΥ
ΦΛΩΡΑΤΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ                                                  26 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ
ΦΡΟΝΙΜΑΔΗ - ΜΑΤΑΤΣΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ                      16 -17ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ                                  5 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ Κ.                                29 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
ΧΑΤΖΗΙΓΝΑΤΙΑΔΟΥ ΝΟΠΗ                                            6 ΜΑΪΟΥ
ΧΕΛΜΟΣ ΚΩΣΤΑΣ                                                               26 ΜΑΡΤΙΟΥ, 6 ΜΑΪ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου